KONST / Litografier / Träsnitt 12714117
nr 1271 4117
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 2 st, Slussen. Signerad, numrerad 199/360. Motivet: 58x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:31:47
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén